+420 731 472 971

olomouckopecna@gmail.com

NOVÝ SERIÁL: Moje krevní skupina aneb cesta k individuálnímu jídelníčku

Opět přichází moje plodné období :-). I když předchozí dny byly v malinko temném duchu, opět vyšlo sluníčko v podobě mé múzi a inspirace, za kterou jsem tolik VDĚČNÁ !!!!

Ne náhodou (zasvěcení víc, jak to myslím)se mi do zorného pole dostala opět  knížka, kterou moje knihovna už nějaký pátek skrývá. Četla jsem ji asi před rokem. Ale sama vím, že je třeba ji prostudovat znovu, proto mi tak blikla do očí.                                                                                    Co je to za knihu?!  ŽIJTE ZDRAVĚ – Dr.Petr j.D´Adamo. Na samotném počátku mé dráhy výživového poradce mě vždy lákalo vědět, proč lidé mají rozdílné chutě a tohle mi prostě dávalo logiku. Každý člověk je jiná chemické továrna, které odlišně reaguje na jiné pohonné hmoty :-). Absolutně jsem si oddechla u zjištění, že je lze rozdělit na 4 skupiny. I když je to více složitější, mým posláním v tomto seriálu bude, to že si hlavně uvědomíte jednoduchý návod. Vím, že je mnoho odborných studii i článků o tomto tématu krevních skupin, ale ani já jsem se z toho nikdy moc nevyznala. Takže jsem se musela nějaký způsobem prodrat kupou chemických názvů a názorů zároveň. Ale tento seriál Vám postupně a hlavně jednoduše otevře malinko jiné dveře pochopení individuálního jídelníčku s příchutí dalších věcí pro vaší krevní skupinu.

CÍL: Naučíme se harmonizovat životní styl s vlastnostmi naší krevní skupiny                                           a tak maximalizovat své zdraví 🙂

1 díl: Základní rysy jídelníčku jednotlivých krevních skupin

2.díl: Můžu maso ?

3 díl: Můžu pečivo?

4 díl: Můžu mléko ?

5 díl: Jaké ovoce a zelenina je pro moje bříško fajn?

6 díl: Proč jsou luštěniny tak vražedné? Které tedy můžu?

7 díl: Jak začít u dětí ?

Těšte se ZAČÍNÁME

Kreslení-mandaly