+420 731 472 971

olomouckopecna@gmail.com

Vaginální mapování

LÉČENÍ JIZEV I DUŠE :

 „Vagina je fyziologickým spouštěčem chemických procesů, které v ženském mozku navozují pocit přítomnosti bohyně – pocit, který se rovná vědomí vlastní důstojnosti a zasloužené lásky k sobě jako součásti nádherného vesmírného ženství “.

VAGINA – NAOMI WOLFOVÁ

 vep

Vagina je orgán stejně jako žaludek a u žen je velkým prostorem, kde si ženy nevědomě ukládají veškeré křivdy a emoční jizvy od samotného dětství až do současnosti. Málo kdo ví, že i zákroky v tomto něžném kyprém prostoru spouští spousty emocí, ze kterých bývají ženy značně frustrovány.  Další fyzické projevy na sebe nenechají dlouho čekat (bolesti při menstruaci, stolici, inkontinence….) V tkáních vaginy zůstává nahromaděná bolest fyzická i psychická. To vše se v praktickém životě projevuje např. jako nechuť prohloubit intimní vztah, sexuální nechutenství, existenční deprese, vnitřním smutkem a prázdnota…..

VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ vede k znovu navrácení citlivosti a potěšení. Jizvy po zákrocích, porodu se pomoci pomalého vědomého doteku rozmasírují.  Vyplavují se emoce a rozpouští se dlouho ukládané bloky. Psychicky se žena dostává z ochranné ulity, kterou si vytvořila jako obranu před vlastní bolestí.

Postup: Samotná terapie je velice individuální,  probíhá v klidném prostředí. Terapeutka se velmi pomalu dotýká jednotlivých bodů vaginální stěny a provádí presuru v místě citlivosti  a klientka si sama identifikuje své pocity a pojmenovává je.

INDIKACE :

  • Poporodní stavy a traumata – nástřih hráze, komplikované porody – koncem pánevním
  • Stavy po gynekologických operacích
  • Traumata – nevěra, sexuální zneužívání

Sezení je v sériích pro maximální efektivnost :

Délka 1 sezení 2,5-3hodiny  ( ½ hod konzultace, 1,5 ošetření, ½ -1hod relax )………5000Kč

3 sezení …….15 000Kč balíček po slevě 11 900 Kč

4 sezení …….20 000Kč  balíček po slevě 15 900 Kč

5 sezení ……. 25 000Kč balíček po slevě 19 900 Kč