+420 731 472 971

olomouckopecna@gmail.com

5. díl: Narozeninové tajemství

Máme tu aprílové obdob,í a tím i úžasné počasí, které si s námi hraje a zároveň si bratři Měsíčci dobře stříhají žezlem a dávají si na čas s teplým počasím. U posledního dílu jsem se zmiňovala, že si dám další kolo očisty, až bude tepleji, ale jaksi se nedá odhadnout. Prostě každý měsíc si pročistit játra, je pro mě základ už nějakou dobu. Dnes Vám prozradím jak využít období narozenin k absolutní dokonalosti.

Tyto informace samozřejmě najdete v knihách Antohnyho Williama – Játra a jejich léčba – kapitola 34, strana 210, a nebo Detox kapitola 19, strana 214. Nic jsem si z prstu nevycucala, ale dnes opravdu stručně a jasně.

Játra jsou tělními hodinami. Je to spolehlivá časomíra. Tak jako máme 12 hodin spojené s obědem, tak játra jsou propojené s číslem 9. Toto číslo sídlí v jádře jaterní buňky a vyjadřuje zodpovědnost. Už i název očisty 3:6:9 je kódem: 3 – obměna buněk, 6 – schopnost zachovat život a 9 – smysl pro celistvost. Zjednodušeně začátek, střed a konec – podstata lidského života. Játra zdědily inteligenci od předchozích generací a předávají ji každé další, ale bohužel i společně s jedy a patogeny. Ale schopnost jater obnovovat své buňky je mnohem silnější, jen k tomu potřebuji výhodné prostředí a podmínky. Jelikož mohou být i výrazně zjizvená, tak i dostatek času je potřeba. Jejich jedinečná schopnost obnovovat své části má svůj časový plán, aby zachovala život a neohrozila ten náš. Vše s velkou zodpovědností.

Vše jde periodicky. Každých 9 let obnoví všechny své buňky. Každý den nepřetržitě probíhá obnova. Během 9 let se obnovují po třetinách. Obvykle 3 měsíce před koncem tříletého období se obnova zrychlí a pracuje se usilovněji. A takto každé 3 roky. U každého probíhá přeměna stejně, když jsme slavily své třetí, šesté a deváté narozeniny a pak se cyklus opakuje.

Co to pro nás znamená? Pokud dáme játrům zvýšenou pozornost 3 měsíce před obdobím narozenin, jejíž násobkem je číslo 3, mimořádně je podpoříme.

Harmonogram obměny buněk vám nezajistí dokonalé zdraví, pokud je tkáň více zjizvená. Ale nastavíte výhodné podmínky k tomu, aby se toho v následnicích letech mohlo dosáhnout.Udělejte si před narozeninami více času na vaše játra a budete si určitě cítit lépe. Ale jakákoli doba je vhodná, aby jste si dopřáli svým játrům léčení a pročištění.

Je v tom i duchovní podstata. Pracujete jak s fyzických i duchovními hodinami regenerace. Léčebné pročistění 3:6:9 maximalizuje mysl – tělo. Spojuje Vás se samotnou podstatou toho, co hledáte. Spojuje Vás s tím, kým jste.

Držím vám palce ve vaší cestě. Užívejte si ji s láskou.