+420 731 472 971

olomouckopecna@gmail.com

Léčení jizev

UZDRAVTE SVÉ JIZVY RYCHLE A NA VŽDY novou neinvazivní technikou ošetření.    

Jizvy pro nás znamenají jen povrchové a kožní záležitost. Ale to tomu tak opravdu?!  Odstranění orgánů, patologických útvarů či spousty zranění nejsou v těle náhodou. Lidé mají velkou schopnost si své traumata emoční i tělesné uschovat,  někam kde je nikdo neuvidí a nejlépe ani naše vědomi. Spousty bolesti, kterou si zakazujeme prožít a cítit.Vše má svoji příčinu a začátek. Já říkám, že jizvou si jen tělo označí svůj deficit, aby jsme si ji všimly.

Je zcela jedno zda je Vaše jizva čerstvá. I po 30 letech čeká na vaši pozornost. Nehezké vzpomínky na těžké události se rozpustí na příjemné hřejivé teplo. Začnete se cítit opět plnohodnotnou součástí svého krásného těla. Práce s jizvu Vám znovu obnoví tok energie v těle. Ucítíte opět chut a radost v životě.

Jak terapie probíhá:

Jemná tlaková masáž poškozené tkáně postupně pomáhá tkáň prokrvit. Jizva se probouzí na podvědomé úrovni a tělo si dovoluje ji znovu prožít. Pomocí doteku se jizvy otevírají a čistí od strachu i bolesti.

Při intimních jizvách se terapie spojuje i s vaginálním mapováním. Teto metoda ženě znovu navrátí citlivost v intimní oblasti i celkově.

INDIKACE: vnější i vnitřní jizvy, které způsobují pnutí kůže, tenzní napětí těla 

  • po odstranění orgánů, porodech, operacích, laparoskopických zákrocích
  • popáleniny
  • drobné řezné rány na končetinách, obličeji
  • sebepoškozování
  • úzkostné stavy po různých šokujících událostech

DSC_0135