+420 731 472 971

olomouckopecna@gmail.com

1.díl : Antohnyho strategie

Tak jak jsem slíbila… Chci se s Vámi podělit a sdílet svou novou životní strategii v oblasti zdraví a kondice. Říká se, že když je žák připraven, učitel se dostaví sám. I já potkala své učitele a zároveň i velkou inspiraci. Athony William asi není tak moc profláknuté jméno a asi Vám nic neříká. Ani mě nic neřeklo. Kdo to vlastně je!? Je to člověk s velkým darem, i když si to ze začátku moc nemyslel a bojoval samse sebou. Už od dětství je velmi silně napojen na Ducha (jak mu říká), který ho vede a učí. Díky těmto informacím provází lidi pomocí jednoduchých rad a úpravou jídelníčku směrem ke zdraví. Řeknete si, nic zvláštního!! Na to nemusím být v kontaktu s duchem že? Je to malinko jinak. I zdánlivě nevyléčitelné diagnózy, jako třeba autoimunitní onemocnění se mohou vyvést z bludného kruhu a tím podpořit autoregeneraci. Vše pěkně popořádku……

Od 50 let minulého století se náš svět rozvinul v chemickém odvětí. Spousty výparu, hnojiv ale i látek v jídle, stabilizátory, až po plomby v zubech. Spousty chemie obklopující náš život a naše zdraví. Vše mělo lidem pomoci, ale dost se nám to vymklo z ruky. Každý to ví a cítí sám na sobě.

Naše tělo je obrovsky geniální. Ví jak uvnitř zničit vše nežádoucí. A proto máme množství malých kamarádů uvnitř těla, kteří požírají a odklízejí věci, které nám škodí. Bohužel, když je toho moc, tak už to přeroste v anarchii a někde se to projevit musí. Anthony poukázal na to, že v těle máme tzv. Epstein Barre virus (EBV). Široká škála jeho podkmenů je zdrojem rozsáhlého množství diagnóz. Medicína lečí jen pouhé následky nemocí. Samotná přičina jim uniká. Co je na tom viru zvláštní a kde se vzal? Byl tu vždy. Uvnitř v našem těle papal odpady, a tím byl i pomocníkem s hlídáním toxicity. Baštil chemické věci, těžké kovy a hormony, tak aby udržoval harmonii.

Bohužel odpadu a chemie přibývalo a virus se množil až se přemnožil. V jedné chvíli ho bylo už moc. Výrazná převaha v těle způsobuje pomalu a jistě destrukci. To by nebylo vše. Toxicita organismu vzniká nejen přemnožením, ale i jeho vlastním odpadem. Takže, co spapá, tak to ještě i vykaká. Samotné přemnožení EBV, vzniká v oblastech nejoslabenějších orgánů a oblasti přetížení. Následný jeho odpad – tzn neurotoxin – tak jak slyšíte narušuje nervovou soustavu. Formy jsou různé – brnění, pálení, omezení akce svalů, orgánu, mozku. Ještě pořád to není vše. I samotný úhyn tohoto viru je toxický. Určitě znáte všichni běžný opar. Tento vir patří též k herpetickým virům. I tohle jsou jeho bratříčci. Ale těch druhů je více jak 60 a ani by jste nevěřily co všechno způsobuji. Nechci se tu opravdu probírat jednotlivými diagnozami. Odkážu Vás přímo na zmíněnou knihu Mystický lečitel, Játra a jejich léčba. Myslím, že většině spadne brada do klína, až zjistíte všechny důsledky.

Tohle je opravdu depresivní zjištění, já vím. Ale Anthony je výjimečný v tom, že dává i samotný návod, jak na to, aby člověk vystoupil z tohoto bludného kruhu chemie, hormonů a odpadu. A je to tak jednoduché. Co na to potřebujete? Odvahu a laskavost s vaším tělem a hlavně záměr jít ke zdravím.

A samozřejmě jednu základní proprietu, který je výrazným klíčem k dobrému startu: ŘAPÍKATÝ CELER 🙂 Je to tahle úžasná bylina. Určitě znáte z obchodu, ale nikdy by jí nikdo nedal nálepku bylina a ani takovou váhu jako Anthony. Stačí jeden jediný ranní návyk:

  • 500 ml vody s citronem po probuzení
  • po 30minutách 460ml odšťavněného řapíkatého celeru
  • po 30minutách snídaně

Ano toto je to co já tu opěvuji. ZNÍ TO FANATICKY CO 🙂. Jak někdo napsal: rozmohl se nám tu takový nešvar: kult řapíkatého celeru.

Rada Vás do něj zasvětím.

Proč zrovna tato bylina je tak zázračná? Obsahuje spousty látek, které našemu tělu přispívají, ale ty nejdůležitější jsou nenasycené sodíkové soli. Mají tu sílu narušovat nejen ložiska odpadu v těle, rozežírají povrchy bakterii a virů, reguluji metabolické pochody v těle, neutralizuji vnitřní prostředí. Je to jak když necháte dlouho zaschnutý hrnec odmoknout. Já tomu říkám takový krtek do odpadu. Pro nedočkavce, kteří chtějí vědět více z chemického hlediska opět odkážu na knihu Řapíkaty celer.

Není to žádný fejk. Chce to vyzkoušet. Já sama si řapík odstavňuju už 6tý měsíc a je to opravdu velký zážitek pozorovat, co se uvnitř děje a jak se mi mění tělo, jak fyzicky tak i psychicky. Určitě to není vše co potřebujete k výsledku, ale je to klíčová záležitost jak udělat první krok.

Tak jsem u konce prvního dílů, říkáte, že chcete vědět víc… kdo si počká ten se dočká :

2.díl: Řapíkatý celer – co obsahuje a jaká je správná příprava

Každý pátek pěkně nová zásobička