+420 731 472 971

olomouckopecna@gmail.com

Můj život s Anthonym

Je to už nějaký pátek, co jsem tu blogovala a sdílela s Vámi své uvahy o zdraví, vaření a životě samotném. Událo se mnoho změn i proměn. Duševních i fyzických. Vše má svůj důvod a svůj smysl a hlavně pořadí, tak abych vše pochopili a dostali ty správné lekce. Ale to je zase na jiný duchaplný článek. Dnes bych s Vámi chtěla sdílet jednu zásadní proměnu, která se mi děje už od září roku 2020 a možná i déle.

Příběh začal opravdu nenápadným pozorováním jedné osoby jménem Zlata. Už toto jméno svádí k určitým sloním můstkům :-). Je to užasná vědomá žena a velká inspirace: „hluboká poklona Zlatko“. I já se snažím vést svůj život vědomě a brát za svůj život 100% zodpovědnost. Už více jak. 10let se snažím starat se o svou fyzickou i duševní schránku s plnou pozorností. Naslouchat svému tělu a učit se jeho řeč. Za ty roky jsem potkala spousty názorů a doporučení. Je třeba vše probádat a vyzkoušet, aby jsme si sami přišli na to, co vlastně Vám padne přímo na míru a souzním s řečí jen a jen vašeho těla.

Díky Zlatě mi do cesty přišel autor Anthony William. Nikdy jsem jméno neslyšela, ale knihu, kterou Zlata doporučovala mě lákala. Už jen zmínky v jejich stories byly opravdu zajímavé. Netrvalo to dlouho a já se vydala si knihu koupit. Játra a jejich léčba je opravdovou učebnicí. Nevím, kde se tyhle informace zasekly, ale na Lékařské fakultě se mi pod nos nikdy nedostaly. Neustále si knížkou listuju a dohledává informace v lokalních situacích, aby mi nic neuteklo mezi prsty. Ani pro laiky není těžká k pochopení. Ale co je zásadní? Dostala jsem odpovědi opravdu na spousty otázek různých onemocnění typu cukrovky, Parkinsonovy choroby a dalších.

Nechci se ted rozepisovat, o tom, co vše obsahuje, ale spíš o tom, jak moc mě ovlivnila. Víte, já se snažím ve své praxi hodně zacházet do hloubky, abych svým klientům ukázala opravdovou prvotním příčinu. Ale někdy mi chyběly utržky, které by potvrzovaly moje úvahy. Jsem takový detektiv Kolombo. A tahle knížka je instatní příručka, k tomu dojít k odpovědi. A nejen to. Hlavně obsahuje samotný návod, jak vlastně přistupovat k tělu a vydat se na cestu ke zdraví a kondici.

Proto jsem se rozhodla tuto metodu sdílet i s Vámi. Dává mi to totiž obrovsky smysl a bylo by hodně sobecké si to vše nechat pro sebe.

Postupně vám poodhalím kus této strategie, jak se opět spřátelit se svým tělem a hlavně s vašim ředitelem – vašimi játry :-), kde začít s tímhle opravdu jednoduchým systémem změn ve vašem životě, tak aby vše vedlo ke zdraví a regeneraci. Je to cesta a nic není za jeden týden. Já sama už od září 2020 plynule jdu kupředu a užívám si cestu proměn v mém těle. Věřte, je to jednodušší než si myslíte. A aby jste byli inspirování ještě více, přiložím vždy recept pro inspiraci, jak chutně zdravě a jednoduše připravit jídlo dle zásad této strategie.

Pokud už ted jste nedočkaví, můžete mrknout na některé odkazy, které souvisí s tématikou.

Oficialní stranka Anthony Wiliama – pro zdatnější angličtináře – stejně tak i facebooková stránka a instagram pod názvem Medical medium

Dál je možnost se přidat přímo do naší společné skupiny na facebooku, kde sdílíme své změny a inspirujeme se navzájem. Jsme si oporou a dáváme si tipy a triky, jak využívat dalších informací.

Už teď se moc těším na vaše reakce. Věřte, už v tom frčí tolik lidí a bude nás ještě více 🙂

S vděčností Martina

PS: Toto je opravdu jen úvod, tak doufám, že jste napnutí jak gaťky na další pokračování :-)))))))